Оцінка для отримання кредиту

Навіщо потрібна оцінка отримання кредиту?

При залученні кредитних коштів будь-якого позичальника виникає необхідність забезпечення своїх боргових зобов’язань яким-небудь майном. І вартість заставного майна повинна відповідати вартості коштів, що запитуються. При цьому позичальник має інтерес отримати якомога більшу суму кредиту за своє заставне майно, а кредитор — зменшити суму та знизити ризики при кредитуванні. Виникає негласний конфлікт двох сторін, який може вирішити лише третя сторона — експертна оцінка.

Завдання оцінювача в цьому випадку — виступити об’єктивною незалежною стороною, яка визначить ринкову вартість заставного майна та встановить справедливе співвідношення між заставою та розміром кредиту, що запитується.

Що може бути заставним майном?

Як заставне майно найчастіше виступають високоліквідні об’єкти нерухомості, які у разі невиплати позичальником свого боргу, кредитор зможе швидко продати і виручити за нього суму, не меншу, ніж сума виданого кредиту. Такими об’єктами можуть бути будинки, квартири, автомобілі, технологічне обладнання, земельні ділянки. Не менш цінною запорукою вважаються акції, частки підприємств, майнові права, товари промислової та продовольчої групи. Менш ліквідними є авторські права, боргові вимоги. При іпотеці об’єктом застави стає безпосередньо об’єкт нерухомості, який купується.

Важливим чинником оцінки отримання кредиту є можливість швидкої перереєстрації майна чи оформлення права власності.


Ми проводимо експертну оцінку всіх видів майна протягом 1-5 днів. Надішліть нам заявку в будь-якій зручній для вас формі, ми погодимо з вами час зустрічі та виїзду на об’єкт. Після аналізу наданих документів ми знайдемо найоптимальніші для вас варіанти та проконсультуємо щодо подальших дій.

Ми супроводжуємо угоди з нерухомістю та рекомендуємо нотаріусів, юристів та агентів з нерухомості нашої партнерської мережі, які якісно та гарантовано успішно проведуть усі операції.

"Мегаліт - Експерт"

Оцінка вартості майна та майнових прав, надання експертних послуг фізичним та юридичним особам.

Адреса

м. Дніпро,

вул. Старокозацька, 25

2-й поверх

Контакти

(050) 488-26-18

info@megalitexpert.com.ua

соціальні мережі

© 2006 - 2022 ТОВ "Мегаліт - Експерт" оціночна компанія.
Всі права захищені.

Call Now Button