ТОВ «Мегаліт-Експерт» 

Оціночна компанія ТОВ «Мегаліт-Експерт» працює на ринку оцінки 16 років і сьогодні надає послуги по всій Україні.

ЕКСПЕРТНИЙ ПІДХІД

Відповідна освіта та досвід наших співробітників, а також співпраця з цілим рядом компаній з різних напрямків діяльності дозволяють максимально ефективно, швидко та якісно виконувати будь-які завдання, поставлені нашими клієнтами.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

За тривалий період присутності на ринку компанія зарекомендувала себе серед клієнтів як відповідальний виконавець, професійний оцінювач та консультант у справах майнових питань.

У нас великий досвід з оцінки у сфері бізнесу (корпоративні права, торгові марки, бренди тощо), а також оцінки нерухомості та рухомого майна. Ми знаємо, як об’єктивно оцінити інтелектуальну власність та захистити права автора.

Роботи з оцінки майна виконують кваліфіковані спеціалісти, які мають усі необхідні для цього сертифікати.

ОЦІНКА ВАРТОСТІ

Оцінка вартості майна — це розрахунок та обґрунтування вартості предмета оцінки на певну дату з урахуванням усіх факторів (технічний стан, аналоги ринку тощо). Завдання оцінювача — об’єктивно оцінити всі чинники та, відповідно до чинного законодавства, розрахувати вартість, яка надалі використовуватиметься для операцій із цим об’єктом — відчуження, оподаткування тощо.

ХТО З НАМИ ПРАЦЮЄ

Клієнти ТОВ «МЕГАЛІТ-ЕКСПЕРТ» — це великі виробничі та комерційні підприємства, підприємства сфери послуг та торгівлі, виробничі корпорації, юридичні фірми, агенції нерухомості, банки, страхові компанії та приватні особи.

Для кожного клієнта ми готові розробити індивідуальну програму обслуговування відповідно до завдань, які він ставить перед нами. Для нас важливо отримати той результат, який на 100% задовольнить замовника та зробить оцінку зрозумілою та прозорою для нього.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

"Мегаліт - Експерт"

Оцінка вартості майна та майнових прав, надання експертних послуг фізичним та юридичним особам.

Адреса

м. Дніпро,

вул. Старокозацька, 25

2-й поверх

Контакти

(050) 488-26-18

info@megalitexpert.com.ua

соціальні мережі

© 2006 - 2022 ТОВ "Мегаліт - Експерт" оціночна компанія.
Всі права захищені.

Call Now Button